Erotická plavba plachetnicí

Máte rádi erotiku a sex? Chtěli byste prožít nezapomenutelný týden se svým partnerem na palubě plachetnice? Tak je tato nabídka přímo pro Vás. Ať už si přejete zpestřit život v manželství, či vzít na loď svou milenku/milence, během této plavby se rozhodně nudit nebudete.

Erotická plavba je plná nahoty, sexu a nezapomenutelné zábavy.

Pro koho je plavba určena?

Na plavbu se mohou přihlásit pouze celé páry ať už manželské, kamarádské či milenecké a samostatné ženy, které nemají problém s nahotou, nudismem a erotickými radovánky jich samotných či ostatních párů přímo na palubě lodi.

Co je během plavby na palubě povoleno?

Téměř vše, co neodporuje zákonům, neohrožuje zdraví a život kohokoliv na palubě či nebude pohoršovat ostatní lidi v okolí naši plachetnice v přístavu či na kotvišti. V drtivé většině kotvíme v opuštěných zátokách. Nicméně 1x týdně musíme do města, abychom dobrali vodu a zásoby.

Co je během plavby zakázáno

Jakkoliv obtěžovat a dotýkat se ostatních účastníků plavby bez toho, aby s tím oni sami přímo souhlasili. Takovéto chování nebude tolerováno a bude mít za následek okamžité vyloučení z plavby v nejbližším přístavu.

Taktéž je striktně zakázáno pořizovat jakékoliv audio/vizuální záznamy, zachycující další účastníky, pokud s tím výslovně nebudou souhlasit.

O těchto “svoleních” musí vždy být informován také kapitán, aby mohl řešit případná nedorozumění.

Diskrétnost zaručena

Pokud je to potřeba, neobdržíte od nás žádné podklady, které by Vás jakkoliv s touto plavbou spojovaly. Nebudou Vám chodit od nás e-maily, sms, faktury ani telefonáty, které by mohli při přečtení okolím nabudit dojem, že se účastníte této plavby. Veškerá komunikace bude probíhat formou, jakou si zvolíte na začátku. Ať už pojedete na seminář, teambuilding, regatu či jachtařský kurz.

Možnost zajistit alibi

Pokud chcete na tuto plavbu vzít svou milenku a potřebujete alibi pro ženu doma, není problém. Během plavby uděláme několik fotografií, které budete moci doma prezentovat a říci, že jedete například na Teambuilding či se účastníte závodů (regaty).

Další, ale náročnější možnost je odvézt si přímo platný chorvatský kapitánský průkaz. Vyžaduje to ale trochu přípravy předem a složit kapitánské teoretické zkoušky v Chorvatsku na kapitanátě. Náš kapitán je zkušený instruktor a dokáže Vás na tyto zkoušky připravit během prvních 3 dnů plavby. Poplatek za materiály k přípravě, samotné zkoušky a přípravu na ně je 245 EUR.

Na čem poplujeme?

Plujeme na charterových plachetnicích o délce 10 – 15 metrů. Plachetnice je vybavena 2-5 kajutami, 1-4 toaletami, kompletně vybavenou kuchyní a dostatečnou zásobou sladké vody. V případě zájmu celé posádky je možné plout i na katamaránu.

Kde plujeme?

Vzhledem k dostupnosti se konají plavby převážně v Chorvatsku. Vyplouvá se z maríny na pobřeží a 90% času se tráví plavbou mezi ostrovy dál od pevniny. Plavby mimo Chorvatsko jsou možné pouze po zarezervování celé lodi.

Kdo se bude starat o Vaše pohodlí a bezpečnost?

Naši kapitání jsou profesionálové ve svém oboru. Mají dlouholeté zkušenosti s vedením jachty a jsou perfektně znalí Chorvatských vod. Během plavby bude buď takřka neviditelný se značnou mírou diskrétnosti nebo Vás aktivně povede za poznáváním erotického a jachtařského dobrodružství. Záleží jen na Vás, která z variant je Vám příjemnější.

Naše krásné a mladé hostesky se budou starat nejen o to, abyste měli neustále co pít, jíst a nemuseli se vůbec zatěžovat jakýmkoliv nepořádkem. Ale pokud budete chtít, tak Vám také zpestří Váš život s partnerkou či partnerem.

Průběh týdne

V sobotu se nalodíme okolo 14:00 v jedné z marín v Chorvatsku (Split, Zadar, Šibeník, Sukošan a jiné). Krátká bezpečnostní instruktáž, welcome drink a co nejříve vyrazíme do nějaké z opuštěných zátok v blízkém okolí. Plavba cca 1-2 hodiny.

Nějaké větší město se spaním u mola budeme absolvovat 1-2x za týden. Tam také budeme mít možnost dokoupit zásoby. Jinak budeme nocovat vždy na bójce či kotvě v opuštěných zátokách. Je to příjemnější být někde v soukromí, než ve městě, kde neustále někdo chodí okolo.

Loď je vybavena menším člunem s přívěsným motorem, který můžete dle libosti v zátokách využívat.

Během plavby je možné navštívit “domácí” rybárny na odlehlých ostrovech Chorvatska, které zaručují výbornou atmosféru při večeři a jídlo té nejvyšší čerstvosti. Často totiž ještě přes pár hodinami před konzumací plave v moři.

Zájemce, které by lákalo vyzkoušet si vedení jachty, zaškolíme do řízení a kompletního ovládání plachetnice zkušeným instruktorem.

Podíváte se na místa a ostrovy, na které se při klasické dovolené na souši nemůžete dostat.

Opuštění lodi probíhá další sobotu vždy do 9:00.

Cena a termíny pro páry

Cena je uvedena za 1 kajutu pro 2 osoby s dvoulůžkem. Cena pro samostatnou ženu či muže na vyžádání.

25.4. – 2.5.2020 1 390 EUR (Plně obsazeno)
20.6. – 27.6.2020 1 830 EUR 1 530 EUR (1-2 kabiny volné) * Sleva platná do 27.3.2020
11.7. – 25.7.2020 Termín obsazen rezervací celé plachetnice
18.8. – 25.8.2020 2 190 EUR (Plně obsazeno)
12.9. – 19.9.2020 Termín obsazen rezervací celé plachetnice
03.10. – 10.10.2020 1 730 EUR 1 430 EUR (2-3 kabiny volné) * Sleva platná do 27.3.2020

V libovolném termínu je možné si pronajmou i celou 3-5 kajutovou plachetnici či katamarán se všemi službami. Cena na vyžádání

Cena a termíny - lesbo plavba pouze pro ženy

Cena je uvedena za 1 lůžko ve sdílené kajutě pro 2. Při obsazení 2 lůžek, 10% sleva z druhého lůžka.

25.7. – 01.8.2020 790 EUR (3 lůžka volná)

Slevy

 • 5% při úhradě celé částky najednou
 • 10% z druhé kajuty/lůžka, při objednávce 2 kajut/lůžek

V ceně je zahrnuto

 • Pronájem 1 kabiny na plachetnici pro 2 osoby
 • Rozšířené cestovní pojištění pro plavbu lodí
 • Welcome drink
 • Kompletní stravování formou snídaně, oběd, večeře, ovoce a drobné pochutiny během dne
 • Nealkoholické nápoje
 • Služby kapitána
 • Služby hostesky (vaření, úklid, kompletní servis o klienty během plavby)
 • Pohonné hmoty a přístavní poplatky
 • Závěrečný úklid plachetnice
 • Turistická taxa

Můžeme zajistit

 • Doprava Flixbusem za výhodnější ceny
 • Transfer z autobusového nádraží či letiště do maríny
 • Zapojení hostesky do Vašich erotických hrátek
 • Pronájem katamaránu
 • Fotografické služby Vás a Vaši partnerky
 • Natáčecí služby Vás a Vaši partnerky

Platební podmínky

 • 60% po objednání
 • 40% nejpozdějí 6 týdnů před vyplutím
 • Faktura je pro Vaši diskrétnost vystavena pouze formou pronájmu kajuty na lodi, či jakoukoliv službu zapadající do Vašeho alibi či podnikání

Máte zájem o tuto plavby? Kontaktujte nás