Novinky ze světa erotiky

Novinky

Zpestřete si sexuální život mazlením

Mazlení, jemné doteky nebo předehra mají v sexu významné místo. Přimějí partnera, aby si milování více užíval, a na začátku ho naladí na příjemnou vlnu. Překvapte svůj protějšek nečekanými doteky na místech, kterým většinou nevěnujete pozornost a protáhněte si mazlení na delší čas. Uvidíte, jak bude partner na milování připravený a natěšený.

Sex po telefonu. Nebojte se experimentovat

Sex po telefonu nemusí být jen záležitostí erotických linek. Podobným způsobem si můžete zpestřit i vlastní milostný život a nabídnout partnerovi něco nového. Hodit se vám bude hlavně ve chvíli, kdy udržujete vztah na dálku, ale vyzkoušet ho můžete také, pokud máte již společnou domácnost. Nezáleží totiž na tom, jak daleko od sebe ve skutečnosti budete. Zábavu, vzrušení a nové zážitky si můžete vychutnat v jakékoli situaci.

Jak být ideální milenkou. Dejte na rady mužů a nespustí z vás oči

Napadlo vás někdy, jaké vlastnosti by měla mít ideální milenka? Muži se na toto téma vyjadřují téměř totožně a zmiňují pár jasných a jednoduchých pravidel. Věnujte jim pozornost také tehdy, pokud jste již s partnerem v manželství. Kromě toho, že jste jeho partnerka, přítelkyně a manželka, můžete být také milenka, ze které bude šílet.

Objevujte nenápadné erotogenní zóny a zvyšte vzájemné potěšení

Erotogenní zóny jsou místa na těle, která při doteku vyvolávají příjemné pocity a jejich záměrné
dráždění je vhodné při předehře nebo samotném milování. Pokud si nejste jisti, kde má tyto zóny váš
partner nebo partnerka, neváhejte se pustit do jejich objevování. Ty nejznámější vám představíme a
poradíme, jak přivést partnera do extáze.

Dovolená na plachetnici s erotickým zážitkem

Svit slunce společně s teplými paprsky, ticho na moři a příjemný vzduch. Dovolená na plachetnici vám může přinést vytoužený odpočinek a zároveň poznáte, jaké to je, strávit příjemné dny na moři s plným domácím luxusem. Společně s partnerkou, milenkou nebo kamarádkou můžete trávit několik dní v ráji a užívat si erotické radovánky plnými doušky.